Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Roatan - česko-slovenský rekreační projekt

Celoročně zelený Roatan je překrásný korálový ostrov s písečnými plážemi v bezpečném prostředí Karibského moře s dobrým lodním i leteckým spojením. Je ideálním místem pro potápěče, jachtaře, milovníky vodních sportů a koupání.

Na karibském ostrově Roatan vznikl česko-slovenský projekt výstavby domů, chat a bungalovů pro rekreační účely a bydlení do osobního vlastnictví. Investice do vlastní nemovitosti na ostrově je dobrým rozhodnutím, které bude postupem času ještě výrazně zhodnocováno. Každoročně stoupající počet návštěvníků - především z USA, Kanady, ale i evropských zemí - ukazuje na stoupající zájem o tuto destinaci. O rostoucí popularitě této destinace ve světě svědčí velmi široká nabídka rekreačních pobytů už i u českých cestovních kanceláří.

K ostrovu Roatan denně připlouvají velké cestovní lodě z Floridy při svém putování po karibské oblasti. Nejatraktivnější měsíce pro pobyt na ostrově jsou leden až květen, kdy se teplota vzduchu i moře pohybuje kolem příjemných 28°C.

Ostrov Roatan je tichý a bezpečný přístav pro vaše sny o vlastnictví „kousku ráje “ na této planetě. Cenově, daňově a především organizačně je celý projekt pozemku a nemovitosti v zahraničí postaven tak, aby byl dostupný každému, kdo se rozhodne investovat do této lukrativní lokality. Kanceláře na ostrově Roatan, v Brně a v Pezinoku vám usnadní komunikaci při řešení všech organizačních a právních záležitostí. Náklady na pořízení, daňové zatížení a ostatní výdaje spojené s pořízením nemovitosti na ostrově Roatan jsou jen zlomkem investice ve srovnání např. s oblíbenou Floridou, kde je v létě nesnesitelné teplo a v zimě naopak příliš chladno. Na ostrově Roatan je počasí celoročně teplé. Další jeho výhodou je stále vanoucí větřík od Atlantiku, který přináší absolutně čistý a vlahý vzduch. Je jen málo míst, které mohou nabídnout krásné a zároveň čisté životní prostředí zvláště v době, kdy především městské aglomerace se stávají postupně téměř neobyvatelnými. Investicí do zahraniční nemovitosti u moře v čistém životním prostředí investujeme současně do svého zdraví a zdraví svých dětí.

Podrobnosti nejen o projektu, ale i o rekreaci nebo poznání Roatanu, najdete na www.vystavbaroatan.cz. Nahlédněte do krás tohoto nově objeveného turistického ráje. Pokud byste projevili zájem o jakékoliv informace, nebojte se nás kontaktovat na emailové adrese cesk@cesk.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy, na které budeme umět odpovědět.

Zábava & sport

Strávit příjemný čas odpočinku na Roatanu nemusí znamenat vždy jen koupání, opalování a využívání zázemí barů a pobřežních restaurací.

Jednotlivé resorty nabízejí nepřeberné možnosti využití volného času na pláži nebo v zázemí ostrova. Jsou to beach volejbal, výuka latinskoamerických tanců na pláži, různé soutěže, poznávací výlety, seznamovací večery, lukostřelba, plážové sporty apod. Některé resorty nabízejí jak v zázemí, tak přímo na pláži relaxační masáže. Turistická organizace na ostrově Roatan má v nabídce půjčování loděk, kajaků, vodních skútrů, nabídku pronájmu jak motorových lodí, tak jachet zpravidla i s kapitánem lodi z důvodu bezpečnosti posádky, prohlídky podmořského života okolí ostrova z výletních lodí se skleněným dnem a potápění všeho druhu, včetně kurzů pro začátečníky. Dále se nabízí návštěva zoologické farmy ještěrů Iguanas, terárií s obřími želvami, žraloky a mořskými rybami, vodní show s delfíny pro veřejnost nebo i potápění se s delfíny včetně fyzického kontaktu s nimi je velkým zážitkem pro mnoho dětí, ale i dospělých. Velmi oblíbené jsou projížďky na koních jak v lehkém, tak i poměrně náročném terénu pralesa ostrova, půjčování terénních vozidel, motorek, popřípadě jen silničních skútrů.

Místní cestovní kanceláře nabízejí různé druhy výletů jednodenních i delších. Navštěvují okolní ostrovy, místa na koupání, organizují šnorchlování nebo potápění. Velmi hezkým zážitkem je také výlet s postupným slaňováním na zavěšeném ocelovém laně v korunách stromů z vrcholků kopců až na pobřeží ostrova. Dají se tak pozorovat kolonie hnízdících ptáků, skupiny papoušků, kondorů a ostatních žijících tvorů ostrova. Pokud si zapůjčíte auto a navštívíte neturistická místa, etnické vesnice místních obyvatel, rybářů a neobydlená místa především na východním cípu ostrova, bude to pro vás nezapomenutelným zážitkem. Pro náročnější turisty nabízí ostrovní letecká společnost vyhlídkové lety letadlem nebo vrtulníkem. Můžete si tak z ptačí perspektivy prohlédnout jak kopce a údolí členitého povrchu ostrova, tak i krásné pláže, nebo téměř neproniknutelné pralesní porosty v odlehlých částech ostrova.

Podrobnější informace o konkrétních možnostech zábavy a sportu na Roatanu najdete na www.vystavbaroatan.cz/cz/ostrov-roatan-zabava-a-sport.php

- PR článek -

Central American Management Services S.A.
Pineapple Villas 522
French Harbour
Honduras-Roatan

Kontakt - ČR:
Brno: 777 745 948, cesk@cesk.cz (Jiří Černý)

Kontakt - Slovensko:
Pezinok: +421 903 424 742 (RNDR. Juraj Čech)

Článek byl zobrazen 23 339 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko